Ognisko Sycharowskie we Włocławku – ul. Wojska Polskiego 2a

Parafia Najśw. Zbawiciela
wloclawek-najsw-zbaw-168 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska w salce Katolickiego Centrum Służby Rodzinie im. Św. Gianny Beretty Molli przy ul. Reymonta 11/13 we Włocławku. Zaczynamy o godz. 18.00 od Mszy Świętej w intencji małżeństw w Kościele Najświętszego Zbawiciela przy ul. Reymonta 11. Po Mszy spotykamy się w salce Katolickiego Centrum Służby Rodzinie im. św. Beretty Gianny Molli.
Terminy spotkań będą publikowane na bieżąco na stronie Ogniska. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Piotr Stolecki.
CentrumSłużbyRodzinie >>
Parafia Najświętszego Zbawiciela >>
Diecezja włocławska >>
GADU-GADU
GADU-GADU >>
Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska we Włocławku.
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

17 maja miało miejsce spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar we Włocławku. Rozpoczęliśmy od wspólnego uczestnictwa w Eucharystii po niej udaliśmy się do naszej salki.  Tematem spotkania była Adhortacja Apostolska Familiaris Consortio Ojca Świętego Jana Pawała II. Jej budowę i treść przedstawił nam ks. Piotr Stolecki. Ksiądz Piotr zachęcił nas na przeczytania z uwagą tego tekstu i do czytania innych dokumentów KK. Na przyszłym spotkaniu mamy kontynuować naszą rozmowę o FC a szczególnie o IV jego części zatytułowanej „Duszpasterstwo rodzin w przypadkach trudnych” ze szczególnym uwzględnieniem pkt. 84.

W spotkaniu brali udział Darek, Hania, Agnieszka, Monika, Kasia, Zbigniew, Arleta, Agnieszka, Ania, Emilia, Krzysztof, Marcin, ks. Piotr.