Ognisko Sycharowskie we Włocławku – ul. Wojska Polskiego 2a

Parafia Najśw. Zbawiciela
wloclawek-najsw-zbaw-168 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska w salce Katolickiego Centrum Służby Rodzinie im. Św. Gianny Beretty Molli przy ul. Reymonta 11/13 we Włocławku. Zaczynamy o godz. 18.00 od Mszy Świętej w intencji małżeństw w Kościele Najświętszego Zbawiciela przy ul. Reymonta 11. Po Mszy spotykamy się w salce Katolickiego Centrum Służby Rodzinie im. św. Beretty Gianny Molli.
Terminy spotkań będą publikowane na bieżąco na stronie Ogniska. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Piotr Stolecki.
CentrumSłużbyRodzinie >>
Parafia Najświętszego Zbawiciela >>
Diecezja włocławska >>
GADU-GADU
GADU-GADU >>
Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska we Włocławku.
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

14 czerwca odbyło się spotkanie Ogniska Wiernej Miłości Małżeńskiej WTM Sychar.  Rozpoczęliśmy o godzinie 18:00 od wspólnego uczestnictwa we Mszy Świętej. Następnie udaliśmy się do naszej salki. W związku z tym, że do naszej grupy dołączyły nowe osoby, spotkanie rozpoczęliśmy od przedstawienia Wspólnoty. Potem był czas na nasze krótkie, świadectwa i dzielenie się. Wspólnie zastanawialiśmy się o jakich tematach chcielibyśmy w przyszłości porozmawiać. Pojawiły się następujące propozycje:

  • Problem zazdrość w relacjach międzyludzkich
  • Granice w relacjach
  • Wychowanie dzieci

Postaramy się te tematy omawiać. Do następnego spotkania możemy przesłuchać konferencji ks. Krzysztofa Grzywocza „Uczucia niekochane”.

W spotkaniu brali udział: Darek, Hania, Monika, Kasia, Malwina, Aleksander, Ania, Agnieszka, Agnieszka, Marcin, ks. Piotr.