Ognisko Sycharowskie we Włocławku – ul. Wojska Polskiego 2a

Parafia Najśw. Zbawiciela
wloclawek-najsw-zbaw-168 ZAPRASZAMY na spotkania Ogniska w salce Katolickiego Centrum Służby Rodzinie im. Św. Gianny Beretty Molli przy ul. Reymonta 11/13 we Włocławku. Zaczynamy o godz. 18.00 od Mszy Świętej w intencji małżeństw w Kościele Najświętszego Zbawiciela przy ul. Reymonta 11. Po Mszy spotykamy się w salce Katolickiego Centrum Służby Rodzinie im. św. Beretty Gianny Molli.
Terminy spotkań będą publikowane na bieżąco na stronie Ogniska. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Piotr Stolecki.
CentrumSłużbyRodzinie >>
Parafia Najświętszego Zbawiciela >>
Diecezja włocławska >>
GADU-GADU
GADU-GADU >>
Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska we Włocławku.
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

20 września o godzinie 18:00 członkowie  wspólnoty WTM Sychar uczestniczyli we Mszy św. Po niej udaliśmy się do naszej salki. Podczas spotkania przeczytaliśmy teksty z naszej broszury „Co powiedział Jezus Samarytance, co jest ważne dla każdego małżonka? „i „Czy chcesz kochać współmałżonka tak jak Pan Jezus kocha Ciebie? Starliśmy się odpowiedzieć na pytanie: Co mi przeszkadza w tym by kochać współmałżonka na wzór Jezusa? Oczywiście nie pominęliśmy też naszej sycharowskiej rundki.

W spotkaniu uczestniczyli: Hania, Darek, Monika, Emilka, Krzysztof, Kasia, Marta, Marta, Daniel. Agnieszka, Agnieszka, Zbyszek, Marcin, Łukasz.